گواهینامه DNW

گواهینامه DNW

یکی از نام های آشنا در صدور گواهینامه های آموزشی در ایران بدون شک DNW می باشد . DNW برای صدور گواهینامه ایزو  اعتبار خود را مرجع اعتبار بخشی ASCB اخذ کرده است .
گواهینامه های آموزشی صادر شده توسط DNW  ، گواهی حضور در دوره آموزشی کوتاه مدت بوده و به عنوان رزومه کاری قابل ارائه می باشند.

 معادل مدارک دانشگاهی ، فنی حرفه ای و سایر سازمان های دولتی نمی باشد. گواهینامه DNW  ، دارای کد رجیستری یکتا می باشد یعنی هر کد به یک شخص یا سازمان اختصاص دارد .

برای بررسی ثبت  گواهینامه  ،  به آدرس www.dnwcert.com  مراجعه نمایید .

لینک سایت DNW به زبان فارسی آدرس www.dnwcert.ir می باشد[/vc_column_text]

همکاری با آموزشگاه ها

شرکت DNW با موسسات آموزشی و اشخاص دارای مجوز و صلاحیت آموزش در رشته های گوناگون از قبیل مدیریت ، مالی ، کامپیوتر ، زیبایی و … در زمینه صدور گواهی حضور در دوره آموزشی همکاری می نماید .

جهت آشنایی با شرایط همکاری متن تفاهم نامه همکاری  را مطالعه نمایید.

هزینه صدورگواهینامه DNW

هزینه صدور گواهینامه DNW به عنوان دوره ، مدت و محل برگزاری ، سطح آموزش و تعداد گواهینامه درخواستی بستگی دارد.

مجوزها و اعتبارات

DNW با نام ثبت شده دانا نوونداد در سال 1393 در اداره ثبت شرکت های استان تهران تاسیس گردید. موفق به اخذ تاییدیه از مرجع اعتبار بخشی ASCB انگلستان در زمینه ممیزی و صدور گواهینامه های سیستم مدیریت شد. در حال حاضر دارای مجوز واحد فنی در زمینه ارائه خدمات سیستم های مدیریت و بهبود کیفیت از وزارت صنعت معدن و تجارت می باشد .

ASCB در سال 1995 در انگلستان تشکیل شد تا مجموعه ای از نهادهای بین المللی صدور گواهینامه غیردولتی را که محصولات، پرسنل و سیستم های مدیریت را ارزیابی می کنند، اعتبار بخشد.

ASCB با دفتر مرکزی جهانی خود در ایالات متحده، با استفاده از استانداردهای ارزیابی انطباق شناخته شده بین المللی به مشتریان در بیش از 70 کشور در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد. قدرت بازار ASCB در این است که یک نهاد تأیید صلاحیت منصوب دولت نیست.  فقط به دنبال سود بردن شرکای بالقوه خود و عموم مردم از طریق فرآیندهای باز بودن، سادگی و اعتبار سنجی فنی می باشد .

صدور گواهینامه یک دارایی تجاری فوق العاده است، اما  گاهی اوقات سوءتفاهم در مورد صدور گواهینامه وجود دارد، که دولت ها آن را اجباری می دانند و همه نهادهای صدور گواهینامه باید توسط یک نهاد اعتباربخشی ملی تأیید شوند، در حالی که در واقع اعتباربخشی داوطلبانه باقی می ماند.

چگونه می توانم گواهینامه آموزشی  DNW دریافت کنم؟

روند دریافت گواهینامه آموزشی به برنامه آموزشی یا دوره ای که شما گذرانده اید بستگی دارد. به طور کلی، در صورتی که تمام شرایط را داشته باشید، باید گواهی پایان دوره یا مدرکی مشابه در پایان دوره آموزشی دریافت کنید.

اگر  دوره آموزشی را از طریق یک مؤسسه آموزشی مانند دانشگاه یا کالج به پایان رسانده اید، ممکن است لازم باشد برای درخواست گواهینامه آموزشی با بخش مربوطه  تماس بگیرید. آنها ممکن است رویه‌های خاصی برای صدور گواهینامه داشته باشند، مانند پر کردن فرم یا ارائه مدرک تکمیل.

اگر یک برنامه آموزشی را از طریق یک سازمان حرفه ای یا شرکت خصوصی گذرانده اید، ممکن است گواهینامه به صورت خودکار پس از اتمام برنامه آموزشی صادر شود یا ممکن است لازم باشد از سازمان یا شرکت درخواست کنید.

در برخی موارد، ممکن است برای دریافت گواهینامه آموزشی نیاز به قبولی در آزمون یا ارزیابی داشته باشید، در حالی که در برخی دیگر، حضور در دوره آموزشی  کافی است. بررسی الزامات خاص برنامه ای که تکمیل کرده اید برای درک فرآیند دریافت گواهینامه DNW مهم است.

روش دریافت گواهینامه آموزشی DNW

چنانچه مایل به دریافت گواهینامه آموزشی هستید :

اولین و سریعترین راه : با ما تماس بگیرید 09123167870 / 02122896289

می توانید از طریق  موسسات و آموزشگا ه هایی که با شرکت DNW تفاهم نامه همکاری دارند اقدام به ثبت نام دوره ها و دریافت گواهینامه نمایید.

اگر در گذشته دوره ای را گذرانده اید و می خواهید گواهینامه دریافت کنید می توانید با تکمیل فرم  گواهینامه خوداظهاری دریافت نمایید.

[/vc_column][/vc_row]
گواهینامه dnw ، گواهینامه زیبایی

راه های ارتباط مستقیم با   DNW  :

تلفن: 22621530-021

واتس اپ: 09123167870

ایمیل : dnwcert@gmail.com

 

 www.dnwcert.irwww.dnwcert.com