بازاریابی هوشمند

بازاریابی هوشمند

بازاریابی هوشمند یعنی تلاش برای حفظ تعادل بین عرضه ی دیجیتال و تعامل مثبت انسانی.
اما من شک دارم که او تصور کرده باشد که مرزهای جهان تا چه حد کوچک خواهند شد و از نظر مدیریت و برآورده کردن خواسته ها و انتظارات مصرف کنندگان چه معنایی خواهد داشت.

افزایش  مسدود کننده های آگهی بدین معنی ست که تاکتیک های بازاریابی سنتی دیگر موثر نیستند.

بنابراین، باید ماهرانه مشتریان را در عرصه هایی که با آنها بسیار آشنا هستند و حس راحتی بیش تری دارند، درگیر مسئله کرد.

 

بازاریابی هوشمند: توجه به مصرف کنندگان متحرک

تقریبا این روزها همه صاحب یک گوشی هوشمند هستند.

این موضوع باعث می شود تا بازار تلفن همراه برای هر نوع کسب و کاری بیش از حد ضروری باشد، به طوری که عدم توانایی در همراهی با بازاریابی موبایلی شما را در معرض خطر شکست در برابر رقبایتان قرار می دهد.
برای تازه کارها، وب سایت شما باید سازگار با تلفن همراه باشد که در آن محتوا و منوی نمایشی با صفحه نمایش های کوچک و ظرفیت پهنای باند محدود موبایل ها و شبکه های مختلف تطابق پیدا می کند.

به یاد داشته باشید که مردم تمایل دارند در هنگام حرکت از دستگاهشان استفاده کنند، بنابراین باید محتوایی بسازید که در حین حرکت به راحتی قابل خواندن باشد.

زبانه ها، لینک ها و صفحاتی مانند درباره ما چندان برای محتوای تلفن همراه ضروری نیستند.

 

بازاریابی هوشمند:  استفاده حداکثری از رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی می تواند باعث موفقیت یا شکست یک محصول باشد.

هر کسی که شامل مخاطبان شما می شود، در رسانه های اجتماعی حضور دارد و این همانجایی است شما باید آنها را هدف قرار دهید.

باید حساب های Google Trends و توییتر، صفحات فیس بوک را دنبال کنید و در لینکداین به گروه ها ملحق شوید تا دیدگاهی از مشتریان خود و دیگر افراد حاضر در صنعت به دست آورید.

محتوای خوب در رسانه های اجتماعی به شما اجازه می دهد تا با بازار هدف خود تعامل داشته باشید و آنچه را که برای آنها مهم است، ارزیابی کنید.
به عنوان مثال، بیش از ۵۰۰ میلیون حساب فعال در اینستاگرام وجود دارد.

محتواهای موجود در اینستاگرام روزانه ۴.۲ میلیون لایک دریافت می کنند.

 

بازاریابی هوشمند:  تاکید بر تجربه

بازاریابی هوشمند خارج شدن از عرصه دیجیتال جهت متقاعد کردن مصرف کنندگان برای خرید بخشی از بازاریابی تجربی است.

رویدادها، واقعیت مجازی و تعامل های بین فردی می توانند محتوایی را ارائه دهند که می توان در رسانه های اجتماعی در قالب تصاویر، فیلم ها، گزارش ها، رتبه بندی و بررسی ها مورد استفاده قرار داد.
این قبیل رویدادهای بازاریابی تجربی، به خریداران بالقوه اجازه می دهد تا به لحاظ عاطفی با محصول و خدمات شما ارتباط بر قرار کنند.

استراتژی های بازاریابی سال ۲۰۱۷ ، وجود تعادل بین بهره برداری بی نهایت از جهان آنلاین و در عین حال تزریق اعتماد به نفس به مشتریان با ارائه تعامل انسانی است.

تمامی این چهار استراتژی بازاریابی ابزارهایی هستند که پشت سر هم با یکدیگر کار می کنند.

 

بازاریابی هوشمند:  استفاده از ربات ها

رباتهای گفتگو، سرویس هایی هسستند که کاربران می توانند با آنها از طریق یک رابط گفتگو، باهم تعامل داشته باشند، رابطی که توسط الگوریتم ها و گاهی نیز با هوش مصنوعی تقویت شده است.

این ربات های گفتگو به جای آنکه صرفاً در تعامل با مارک های خاص به مصرف کنندگان کمک کنند، به کابرانی با انواع اطلاعات و دیگر نیازها کمک می کنند.

ربات های دارای هوش مصنوعی از پردازش زبان طبیعی متن و یا صدا برای درک خواسته ی کاربر استفاده می کنند.

آنها نه تنها با پاسخ به سوالات مشتری به صرفه جویی در وقت کمک می کنند، بلکه داده ها را جمع آوری کرده و نقطه ای را برای اتوماسیون بازاریابی جهت تعامل با محتوای مرتبط ایجاد می کنند.

به ویژه در میان مصرف کنندگان جوان، ربات های گفتگو به طور گسترده ای استفاده می شوند تا موجب تشویق به خرید، افزایش تعداد آیتم ها در سبدهای خرید و ساده کردن خرید آنلاین شوند.

 

داتیس سیستم با نام ثبت شده دانانوونداد ارائه دهنده خدمات مشاوره ایزو  ممیزی و صدور گواهینامه ایزو با نام DNW  صدور گواهینامه آموزشی ، گواهینامه حلال و  نشان CE

ایزو9001 ، ایزو 14001 ، ایزو45001 ، ایزو10002 ، ایزو10004 ، ایزو10006 ، ایزو17025 ، ایزو29001 ، ایزو16949 ، ایزو17020 ، ایزو10015 ، ایزو 20121 ، ایزو22716 ، ایزو3632 ، ایزو3834 ، HSE