گواهینامه زیبایی

گواهینامه زیبایی چیست ؟

گواهینامه زیبایی برای دوره های آموزشی کوتاه مدت مرتبط با زیبایی و مراقبت صادر می شود . دارای اعتبار از طریق کد ثبتی یکتاست و قابل رهگیری می باشد . 

اطلاعات مندرج در گواهینامه شامل نام و نام خانوادگی هنرجو ، عنوان دوره آموزشی ، محل برگزاری دوره که آدرس آموزشگاه یا به صورت آنلاین قید می شود و زمان و طول مدت برگزاری دوره آموزشی ست. 

عناوین گواهینامه زیبایی

شینیون ، میکاپ ،  اکستنشن مو ،  کاشت ناخن ، کاشت مژه ، زیبایی و مراقب شخصی ، اصلاح و کوتاهی مو و کلیه خدمات مرتبط با زیبایی عناوینی ست که در گواهینامه زیبایی درج می گردند . لازم به ذکرست دوره هایی که نیاز به تخصص یک پزشک یا با مجوز از مراکز درمانی امکان برگزاری دارند تنها با ارائه مدارک معادل معتبر و با استعلام صادر می گردند .

کاربرد و اعتبار گواهینامه زیبایی

گواهینامه صادر شده توسط مراجع مختلف از اعتبار متفاوتی برخوردار ست . در برخی موارد آموزگاه ها نیز اقدام به صدورگواهینامه میکنند که گواهینامه صادرشده اعتبار و شهرت یک مرجع صدورگواهینامه بین المللی را دارا نیست . به صورت کلی کاربرد گواهینامه های مهارتی برای ارائه به عنوان رزومه کاری و مهارتی مشتری ست .

گواهینامه بین المللی واقعیت یا فریب 

لازم به ذکرست به جز مدارک دانشگاهی که آنها نیز مستلزم معادل سازی و دریافت تاییدیه از دانشکاه ها و مراکز مورد تقاضا هستند و همچنین گواهینامه هایی که توسط انجمن ها و تشکل های بین المللی برای دوره های خاصی صادر می شوند هیچ گواهینامه ای با عنوان بین المللی وجود ندارد .

و داشتن مهارت و تجربه در درجه اول اهمیت قراردارد که توسط گواهینامه آموزشی به صورت مستند  تایید می شود .

گواهینامه DNW 

DNW از مراجع صدور با سابقه و معتبر در ایران است و گواهینامه زیبایی DNW دارای کد رجیستری 10 رقمی ست که قابل پیگیری از طریق لینک بررسی اعتبار گواهینامه به آدرس زیر می باشد . برای سفارش گواهینامهDNW   با ما تماس بگیرید .

 

داتیس سیستم ارائه دهنده خدمات مشاوره ایزو  ، صدور گواهینامه ایزو و صدور گواهینامه آموزشی  02122621530