آموزش ایزو 

آموزش  به سازمان ها اجازه می دهد تا فرآیندهای آموزشی داخلی خود را ساده و بهینه کنند. الزام به داشتن برنامه آموزشی مدون  سازمان را تشویق می کند تا نیازهای آموزشی مناسب خود را شناسایی کند. کارکنان  به طور موثر  آموزش می بینند و  می توان  رشدکارکنان  در نتیجه برنامه های آموزشی را مدیریت و ارزیابی کرد .

 

چه اشخاص یا سازمان هایی  به آموزش ایزو نیاز دارند ؟ 

آموزش ایزو  برای هر سازمانی که متعهد به ارائه محصولات یا خدمات ثابت و با کیفیت بالا به ذینفعان خود است مناسب است که شامل:

هر سازمانی که :

به دنبال دریافت  گواهینامه ISO  است .

یک سیستم مدیریت کیفیت جدید را پیاده سازی می کند .

از سیستم مدیریت کیفیت موجود استفاده می کند .

مهم است که یک  مدرس  ISO با تجربه در صنعت خود پیدا کنید که بتواند آموزش و مشاوره مناسب ارائه دهد و به کسب و کار شما ارزش بیافزاید.

مشاور ISO  معمولا دوره های گروهی را برای سازمان های کوچکتر و جلسات آموزشی خصوصی برای کسانی که سازمان های بزرگتر و نیازهای مدیریت کیفیت قابل توجهی دارند ارائه می دهند.

کارکنان  خود را در مورد هر بخش و بند استاندارد آموزش دهید.
نحوه پیاده سازی و استفاده از سیستم مدیریت موردنظر  را به تیم خود آموزش دهید.
توصیه های عملی در مورد  بهترین نحوه استفاده از سیستم مدیریت  خود ارائه دهید.

پیاده سازی ایزو  برای بهبود عملکرد سازمانی، افزایش رضایت و وفاداری مشتری، کاهش هزینه ها و موارد دیگر شناخته شده است.سرمایه گذاری در آموزش ایزو به شرکت شما بهترین شانس را برای دریافت ایزو معتبر  می دهد.

مزایای آموزش ایزو

تسهیل دریافت گواهینامه ایزو 

سیستم مدیریت  شما و سازمان شما برای دریافت ایزو  نیاز به گذراندن مجموعه ای دقیق از آزمون ها دارند.

با آموزش تیم خود در مورد نحوه استفاده از سیستم مدیریت و رعایت الزامات استاندارد، اطمینان حاصل می کنید که سازمان شما با استاندارد  مطابقت دارد.

برای اولین بار، با صرفه جویی در تاخیرهای بالقوه پرهزینه موفق به دریافت گواهینامه ایزو خواهید شد.

 

 انطباق آسان 

با داشتن فرآیندهای آموزش مستند و فرهنگ بهبود مستمر، نه تنها تضمین می‌کنید که سازمان شما گواهینامه ایزو را دریافت می‌کند، بلکه از مطابقت با آن نیز مطمئن می‌شود.

این بدان معناست که وقتی زمان ممیزی و صدور گواهینامه مجدد فرا می رسد، کار کمتری برای انجام دادن وجود خواهد داشت.

 

 ارزشمند شدن سیستم مدیریت 

پیاده سازی ایزو  خوب است، اما تیم شما باید آموزش ببیند که چگونه از آن استفاده کند. مشاور  شما می تواند به شما نشان دهد که چگونه از QMS خود حداکثر استفاده را ببرید.

دریافت ایزو 9001 بسیار فراتر از یک نیاز است. هنگامی که به درستی استفاده می شود، ابزاری ارزش افزوده است که می تواند افزونگی ها را به حداقل برساند، کارایی را افزایش دهد و بهبود مستمر را تضمین کند.

مشاورایزو  می تواند به شما نشان دهد که چگونه گپ آنالیز را انجام دهید، از داده ها برای تصمیم گیری بهتر استفاده کنید و کارمندان را در فرآیند مدیریت کیفیت درگیر کنید.

 

افزایش کارآیی 

آموزش ایزو 9001 به کارکنان کمک می کند تا الزامات تعیین شده توسط استانداردهای سیستمی و نحوه اعمال آن در نقش های شغلی خود را درک کنند.

با درک درست این استانداردها، کارکنان می توانند کار خود را به طور موثرتری انجام دهند و در نتیجه بهره وری را افزایش داده و رضایت مشتری را بهبود بخشند.

آموزش برای بهبود روحیه کارکنان، کاهش خطاها و بهبود نرخ حفظ کارکنان شناخته شده است.

اگر کارکنان شما آموزش رسمی داشته باشند، احتمالاً از QMS شما استفاده می کنند و از شیوه های مدیریت کیفیت پیروی می کنند.

هرچه با استاندارد و رویه‌های آن راحت‌تر و آشناتر باشند، بهتر می‌توانند آن‌ها را پیاده‌سازی کنند و به آن‌ها پایبند باشند.

سیستم مدیریت همچنین مستلزم مشارکت فعال مدیریت ارشد است.

با انجام آموزش ایزو، تیم مدیریت شما برای انجام نقش خود و تشویق کارکنان خود به انجام همین کار مجهزتر می شود.

 

پرسش های متداول درباره آموزش ایزو

داتیس سیستم چه خدمات آموزشی ارائه می دهد ؟

در داتیس سیستم ، ما خدمات مشاوره ایزو و آموزش ایزو را به صورت تخصصی  به مشتریان ارائه می دهیم . تیم مجرب ما چندین سال تجربه مشاوره و آموزش ایزو در طیف متنوعی از صنایع از جمله ساخت و ساز، مراقبت های بهداشتی، آزمایشگاه ، خرده فروشی، معدن و غیره دارد.  گواهینامه آموزشی پایان دوره از مرجع  DNW انگلستان ارائه می گردد.