مدیریت پروژه

مدیریت پروژه چیست ؟

مدیریت پروژه استفاده از دانش، مهارت ها، ابزارها و تکنیک های خاص برای ارائه چیزی ارزشمند به مردم است.

تعریف پروژه

توسعه نرم افزار برای بهبود فرآیند کسب و کار، ساخت ساختمان، امدادرسانی پس از یک بلای طبیعی، گسترش فروش به بازار جغرافیایی جدید – اینها همه نمونه هایی از پروژه ها هستند.

همه پروژه ها تلاشی موقت برای ایجاد ارزش از طریق یک محصول، خدمات یا نتیجه منحصر به فرد هستند.
همه پروژه ها شروع و پایانی دارند.
آنها یک تیم، بودجه، برنامه و مجموعه ای از انتظارات دارند که تیم باید برآورده کند.
هر پروژه منحصر به فرد است و با عملیات معمول – فعالیت های مداوم یک سازمان – متفاوت است، زیرا پروژه ها پس از دستیابی به هدف به نتیجه می رسند.

تغییر ماهیت کار به دلیل پیشرفت های تکنولوژیکی، جهانی شدن و سایر عوامل به این معنی است که به طور فزاینده ای، کار حول پروژه ها با تیم هایی که بر اساس مهارت های مورد نیاز برای وظایف خاص گرد هم آمده اند، سازماندهی می شود.

رهبران این پروژه‌ها حرفه‌ای‌های پروژه هستند – افرادی که عمداً یا بر اساس شرایط از آنها خواسته می‌شود اطمینان حاصل کنند که یک تیم پروژه به اهداف خود می‌رسد.
کارشناسان پروژه از ابزارها، تکنیک ها و رویکردهای مختلفی برای برآوردن نیازهای یک پروژه استفاده می کنند.

برخی از پروژه ها برای حل سریع مشکلات مورد نیاز هستند، با درک این که بهبودها در یک دوره زمانی انجام خواهند شد.
پروژه‌های دیگر مدت طولانی‌تری دارند و/یا محصول یا نتیجه دیگری تولید می‌کنند که خارج از تعمیر و نگهداری پیش‌بینی‌شده، مانند بزرگراه، نیازی به پیشرفت‌های عمده ندارد.

برخی دیگر ترکیبی از هر دوی این نوع پروژه ها خواهند بود.
متخصصان پروژه از مهارت‌ها و دانش‌های مختلفی برای تعامل و ایجاد انگیزه در دیگران برای رسیدن به اهداف پروژه استفاده می‌کنند.
و برای موفقیت پروژه ها بسیار مهم هستند و برای کمک به سازمان ها در دستیابی به اهداف خود بسیار مورد توجه هستند.

خدمات ما

آنالیز و تحلیل سیستم

برنامه ریزی و کنترل پروژه برنامه زمانبندی ام اس پروجکت و پریماورا، برنامه جبرانی

مدیریت هزینه برآورد صورت وضعیت جریان مالی ارزش کسب شده لایحه تاخیرات

استقرار دفتر مدیریت پروژه – مشاوره ای ، هدایت کننده ..

برنامه ریزی استراتژیک

مدیریت پیمان

عارضه یابی و طرح بهبود

 

#iguru_soc_icon_wrap_61abbbea2d1be a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_61abbbea2d1be a:hover{ background: transparent; border-color: #ffcb00; }#iguru_soc_icon_wrap_61abbbea2d1be a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_61abbbea2d1be a:hover{ color: #ffffff; }#iguru_soc_icon_wrap_61abbbea2d1be .soc_icon.fab.fa-facebook-square:before {font-size: 0;}#iguru_soc_icon_wrap_61abbbea2d1be .soc_icon.fab.fa-facebook-square:hover:before{display: inline; font-size: 1.2em;}#iguru_soc_icon_wrap_61abbbea2d1be .soc_icon.fab.fa-instagram:before {font-size: 0;}#iguru_soc_icon_wrap_61abbbea2d1be .soc_icon.fab.fa-instagram:hover:before{display: inline; font-size: 1.2em;}